• تلفن: 28421152 - 021
  • info@rrcg.ir
در ارتباط باشید:
شرکت کارگزاری بورس بهگزین

شرکت کارگزاری بورس بهگزین

همراهی در تهیه محتوای آموزشی با مجموعه خوشنام کارگزاری بورس بهگزین، برگی دیگر در دفتر افتخارات گروه مشاوران رابین رقم زد

شرکت سرمایه گذاری صبا جهاد

افتخار مشاور مدیریت سهام در شرکت سرمایه گذاری صباجهاد، بیش از هر چیزی کوله باری از تجربه را با ما همراه کرد.

موسسه مالی و اعتباری کوثر

همکاری با بنگاه های اقتصادی در دوره های زمانی مختلف شاید کوتاه اما مداوم خواهند بود. افتخار آشنایی و همکاری با موسسه اعتباری کوثر با فعالیت در خصوص ایده پردازی کمپین های تبلیغاتی موسسه و طراحی آنها آغاز و با حمایت های این موسسه در برگزاری سمینار بازاریابی خدمات و ابزارهای مالی ادامه پیدا کرد.

کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار

اعتماد دبیرکل کانون به ما منجر به باز شدن افق جدیدی در حوزه کسب و کار رابین گردید. رابین بعنوان مشاور مدیریت استراتژیک برند با هدف گذاری بر روی دوره های آموزشی کانون طی 2 سال فعالیت توانست نتایج مثبتی را در این حوزه رقم بزند.

شرکت تاکسیرانی فردا گشت مهرآباد

همراهی با مجموعه های با تجربه همواره باعث اموختن و کسب تجربه های ارزشمند در کنار صاحبان کسب و کار است. همکاری با مجموعه فردا گشت مهرآباد بعنوان مشاور مدیریت استراتژیک، تجربه ای ماندگار در دفتر گروه مشاوران رابین رقم زد.

ارشن؛ رسانه اجتماعی – تحلیلی بازار سرمایه

همراهی در کنار نخبگان حوزه فناوری اطلاعات که دانش خود را به علوم مالی گره زده و منجر به خلق رسانه اجتماعی – تحلیلی بصورت تخصصی در بازار سرمایه شده که افتخار کسب عنوان دانش بنیان را از آن خود کرده اند، بعنوان مشاور مدیریت استراتژیک برند و توسعه بازار به کسب تجربیات ماندگار و

تامین سرمایه لوتوس پارسیان

اجرای پروژه تقویت جایگاه رقابتی از طریق ساختن برند قوی بر پایه مزیت رقابتی پایدار در شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان، که با حضور اعضای تیم گروه مشاوران رابین در کنار همکاران عزیزمان در گروه مشاوران کندو، کلاس درسی بود که به لطف عزیزانمان در کندو محقق شد.

گروه P & G

همکاری با برند always وابسته به گروه p&g در راستای توسعه بازار و معرفی محصول، برای گروه رابین جزو تجاربی است که هیچگاه از خاطرمان فراموش نخواهد شد. افتخار همکاری با یک برند بین المللی منجر به کسب تجارب ارزشمندی برای ما شد.

شرکت کارگزاری آرمون بورس

شرکت کارگزاری آرمون بورس سال گذشته توسط شرکت سرمایه گذاری مهرگان تامین پارس خریداری شد. تصمیم گیری در خصوص تغییر نام و هویت کارگزاری و یا حفظ آن، تبدیل به مساله ای برای مدیران هر دو مجموعه شده بود. گروه مشاوران رابین بعنوان مشاور با اجرای پروژه هایی همچون ارزیابی آوازه برند و ارائه گزارش

شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان

همراهی با مجموعه ای توانمند، متخصص و دلسوز در راستای ورود شرکت های تولیدی به بازار سرمایه، افتخاری بود که گروه مشاوران رابین بعنوان مشاور این مجموعه کسب نمود.