• تلفن: 28421152 - 021
  • info@rrcg.ir
در ارتباط باشید:
تصویر فوق العاده
ایجاد بازارهای جدید، محل های جدید عرضه کالا، بالا بردن سطح چرخش کالا در محل و همچنین وفادارسازی مشتریان و افزایش سهم بیشتر از سبد خرید آنها، یکی از مهم ترین خواسته های اصلی هر بنگاه اقتصادی در راستای استراتژی های رشد و فروش آنهاست. رابین با بررسی منظم بازارها و انطباق سیاست های رشد بنگاه، نسبت به شناسایی و معرفی محصولات جدید در بازارهای جدید اقدام می کند.

حوزه های اصلی

مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)

اجرای CRM تنها خرید یک نرم افزار نیست. یک فرآیند اثربخش از طریق وفادارسازی مشتریان است. بمنظور اجرای یک CRM موفق می بایستی استراتژی های آن از پیش و بطور دقیق تدوین گردد

ادامه مطلب

بالابردن سطح چرخش کالا در محل

یکی از خواسته های اصلی هر بنگاه اقتصادی، بالابردن چرخش عرضه کالا در محل آن می باشد. تدوین برنامه های ویژه به این منظور مستلزم کاری تیمی بوده و که رابین با تجربه ای ویژه در این حوزه، آماده همکاری با شرکت ها می باشد.

ادامه مطلب

ایجاد کلوب مشتریان وفادار

باشگاه مشتریان یک ابزار توانمند بمنظور بررسی مداوم رفتار مشتریان، امتیازدهی به آن و در نهایت تشویق مشتریان به افزایش خرید بیشتر از بنگاه می باشد. اما علت عدم موفقیت بخش زیادی از باشگاه های مشتریان، عدم تدوین استراتژی و یا برنامه های استراتژیک نامناسب بوده است.

ادامه مطلب

آشنایی با شرح خدمات ما

به زودی در یک فایل ویدیویی، همه آنچه را که انجام می دهیم برای شما به نمایش خواهیم گذاشت

گالری فوق العاده ویدیو

در حوزه CRM و باشگاه مشتریان، بخش نرم افزاری را هم انجام می دهید؟

برای حوزه خدمات هم می توانید افزایش چرخه فروش را انجام دهید؟

با شناسایی فضای مناسب عرضه خدمات، در آنها ورود کرده و برنامه های افزایش فروش را همانند محصول طراحی و اجراء می کنیم.

مدیریت تجارب مشتریان را نیز انجام می دهید؟

بله. این روزها مدیریت برند بر پایه ایجاد تجربه برای مشتری بحثی داغ در دنیا است و بزرگان مشاوره مدیریت همچون مکنزی و مدرسه کسب و کار هاروارد در حال ارائه نظریات جدید در این حوزه هستند و ما نیز همگام با آنها در حال افزایش دانش خود در این موضوع هستیم. اما فراموش نکنید اجرای (CXM) مستلزم تدوین استراتژی های قوی در حوزه برند، مدیریت ارتباط با مشتری، بازاریابی و فروش است و مسیری یک شبه نخواهد بود.

درخواست تماس با شما