• تلفن: 28421152 - 021
  • info@rrcg.ir
در ارتباط باشید:
تصویر فوق العاده
تحلیل رفتار مشتریان، پتانسیل های بازار، شناسایی نقاط تمایز رقابتی و همچنین بررسی نقاط قوت و ضعف و دیگر مسائل، یکی از مهم ترین اقداماتی است که هر بنگاه اقتصادی در هنگام تصمیم گیری های استراتژیک خود می بایستی به آنها توجه کند. ما با سابقه ای طولانی در امر تحقیقات و مطالعه بازار و بهره گیری از متخصصان این حوزه، اطلاعات مورد نیاز بنگاه ها را جمع آوری، تحلیل و ارائه می کنیم.

حوزه های اصلی

تحلیل رفتار مصرف کنندگان

یکی از مهم ترین اطلاعات مورد نیاز بنگاه ها بمنظور تدوین استراتژی های بازاریابی و فروش، بررسی رفتار و عادات مصرف کننده است.

ادامه مطلب

جایگاه یابی در بازار

بررسی و آگاهی نسبت به جایگاه واقعی محصول در بازار از نظر برند، سهم بازار، وفاداری مشتری و ... در تدوین استراتژی های بازاریابی نقشی مهم و اساسی دارد

ادامه مطلب

تحلیل صنعت

تحلیل یک صنعت فقط از دیدگاه بازاریابی امکانپذیر نیست. بررسی رشد و نقاط ضعف و قوت صنعت از دید مالی و بررسی ریسک های آن برای تصمیم گیری های سرمایه گذاری در کسب و کار نقشی مهم و بسزایی دارد.

ادامه مطلب

آشنایی با شرح خدمات ما

به زودی در یک فایل ویدیویی، همه آنچه را که انجام می دهیم برای شما به نمایش خواهیم گذاشت

گالری فوق العاده ویدیو

برای سفارش پروژه به چه صورت عمل کنیم؟

پروژه های تحقیقات بازار را برون سپاری میکنید؟

خیر، کلیه پروژه ها توسط تیم متخصص و تحصیل کرده در رشته های آمار و مدیریت تحت نظارت یک سوپروایزر متبحر اجراء می کنند.

در چه سطحی اقدام به مطالعه بازار می کنید؟

گروه رابین مستقیماً در سراسر کشور نسبت به اجرای پروژه های تحقیقات بازار اقدام می کند. با توجه به پتانسیل همراهی با مجموعه Global Cap Solution اجرای پروژه های مطالعاتی در سطح بین المللی از طریق آن مجموعه امکانپذیر است.

درخواست تماس با شما