• تلفن: 28421152 - 021
  • info@rrcg.ir
در ارتباط باشید:

به گزارش روابط عمومی گروه مشاوران رابین، بنا به تصمیم هیات مدیره لوگوی این مجموعه در راستای استراتژی‌های گروه رابین تغییر کرد. هیات مدیره گروه مشاوران رابین در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد:

در دنیای امروز برای باقی‌ ماندن در فضای رقابتی، سازمان‌ها و شرکت‌ها صرف‌نظر از اندازه، نوع و کارآیی به اهمیت مشاوره مدیریت پی برده‌اند. گروه مشاوران رابین، با بهره گیری از علوم روز دنیا و با تکیه بر تجارب متخصصان خویش، دانش و مهارت کافی به ارائه راه‌حل در راستای بهبود بهره‌وری و رسیدن به اهداف سازمانی بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌ها درحوزه‌های کسب و کار همچون مشاوره مدیریت استراتژیک، توسعه کسب و کار، برندسازی، بازاریابی، سرمایه انسانی و … که جزو مهمترین موضوعاتی هستند که مدیران ارشد سازمان‌ها با آن سر و کار دارند، می‌پردازد.

یک شرکت مشاوره مدیریت با توجه به ساختار سازمان و کسب و کار و همچنین شرایط بازار کم هزینه‌ترین و پربازده‌ترین راه در جهت افزایش بهره‌وری را ارائه می‌دهد.

گروه مشاوران رابین با توجه به چشم انداز این گروه که عبارتست از «حضور در عرصه بین المللی همراه با بنگاه‌های اقتصادی بمنظور رقابت در بازارهای جهانی و تقویت جایگاه‌های اقتصادی جامعه بر پایه اقتصاد تولیدی» اقدام به تغییر لوگوی این گروه کرد.

همچنان در راستی ماموریت و رسالت این گروه که همواره «همراهی با بنگاه‌های اقتصادی به منظور تقویت زیرساخت‌های آنها در راستای افزایش توان رقابتی» مشتریان بوده و هست، گام‌های استوار و محکمی برمی‌دارد.

نظرات شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری علامت گذاری شده اند *

نام شما*
موضوع*
ایمیل*

5 × دو =

نظرات شما