• تلفن: 28421152 - 021
  • info@rrcg.ir
در ارتباط باشید:

به گزارش روابط عمومی گروه مشاورين رابين، اخيراً خبری موذيانه از سوی برخی از معاندين در خصوص برگزاری سمينار يک روزه اين گروه، لجن پراكني شده كه هدفی جز مسمومیت فضای رسانه ای را دنبال نمی كند. اين گونه شايعات ريشه در افكار تاریک و كور  انسان هایی دارد كه پيروزی خود را فقط در زير پا گذاشتن افراد موفق اجتماع و معيار های زلال و شفاف انسانی مي بينند. حسب اعلام برخی از مخاطبان و شركت كنندگان سمینار گروه مشاورين رابين تحت عنوان «سواد مالی ، برنامه ريزی مالی و بازار سرمایه» خبری كذب و ننگين مبنی بر تبليغ یک مجموعه فعال در حوزه بازاریابی هرمی و نتورک توسط استاد اين گروه در سمينار فوق ذكر، مطرح و موذيانه منتشر شده است. لذا دکتر مهدی حلاج مدير عامل اين گروه ضمن تكذيب و تقبیح اینگونه دروغ پردازی ها در فضای مجازی و رسانه های برخط اذعان داشت :

برخی افراد سودجو سالهاست به هر طریق ممکن رو به سوی تخریب وجهه اساتيد متعهد و ارزشی گروه مشاورين رابين برداشته اند و اگر غیر از این باشد جای تعجب خواهد داشت.

وی در ادامه با اشاره به تاريخچه موفقيت آميز و گرانسنگ گروه مشاورين رابين، گفت:  عملكرد موفق و وزين گروه رابين  مشتی ماندگار و کوبنده نسبت به رفتارهای غیرحرفه ای، كور فكران بازار سرمايه گذاري و مالی بوده  و سياست ها و عملكرد های اين مجموعه تا ابد خار چشم معاندين می باشد.

دکتر مهدی حلاج همچنین با انتقاد از عملکرد مجموعه های فعال در حوزه بازاریابی هرمی افزود: هیچ یک از همکاران و اساتید این مجموعه در این حوزه فعالیت نداشته و هرگونه همکاری با اینگونه مجموعه ها را شدیداً تقبیح می کنند.

مديرعامل گروه رابين در ادامه افزود: حق شكوائيه  بر اساس بند 11 ماده 6 قانون مطبوعات و رسانه مبني بر پخش شايعات و مطالب خلاف واقع  برای اين مجموعه محفوظ بوده و بزودی موضوع از طريق مراكز ذيصلاح و قضايی دنبال خواهد شد.

وي در پايان افزود برگزاری سمینار یک روزه «سواد مالی ،برنامه ريزی مالی و بازار سرمايه » بر اساس اعلام قبلی ساعت 17:00 مورخ چهارشنبه 1397/09/28 در محل سالن اجتماعات هتل طوبی برگزار خواهد شد.

 

اتمام خبر./

نظرات شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری علامت گذاری شده اند *

نام شما*
موضوع*
ایمیل*

هجده − 16 =

نظرات شما